Medewerker Finance -Invoicing
JIJ WORDT ONZE NIEUWE MEDEWERKER Finance-Invoicing!
Waarom weten wij dat zeker?
Jij vindt het fijn en belangrijk om helemaal jezelf te kunnen zijn in een team, in onze bedrijfsfamilie. Vanaf de eerste dag word jij serieus genomen. Er wordt echt naar jou geluisterd. We vieren jouw komst met confetti. Waarom? We vinden het altijd bijzonder en hartverwarmend als iemand kiest voor ons bedrijf. We zijn een familiebedrijf en iedere uitbreiding is aanleiding voor een feestje. We kijken uit naar je komst!
Maar wat ga ik dan doen?
Onemeeting.com is dé Meeting Expert van Nederland. We plannen de bijeenkomsten van vele bedrijven, organisaties, instellingen en overheden. Op ons boekingsplatform Onemeeting.com kunnen onze klanten zelf een locatie zoeken, vergelijken en boeken. Binnen het Finance team van Onemeeting.com zijn we op zoek naar versterking. In de functie van medewerker Finance-Invoicing draag je zorg voor volledige, juiste en tijdige facturatie van alle locaties aan interne en externe klanten; ben je verantwoordelijk voor de voorschotfacturen; zorg je voor het boeken van de creditfacturen in de administratie; en zorg je voor doorbelasten van interne facturen.
Oké, leuk! En wie zijn jullie dan?
Wij zijn al 39 jaar een Nederlands familiebedrijf, een pionier in de Meeting Branche. We geloven dat mensen elkaar altijd (fysiek) blijven ontmoeten. Als Meeting Expert regelen wij dat graag. Wij zijn Onemeeting.com, een internationaal, onafhankelijk boekingsplatform. Wij inspireren onze klanten met ons ruime aanbod aan aangesloten locaties, maar boeken wereldwijd en overal. Wat regelen we dan? Locaties en services voor trainingen, opleidingen, vergaderingen, congressen en events. Álle zakelijke bijeenkomsten regelen wij graag. Ons reserverings- en boekingssysteem OMS Onemeeting Systeem is daarbij onze steun en toeverlaat. We hebben OMS zelf ontwikkeld en deze behoort tot de top van de reserveringssystemen.
Onemeeting.com is als onderdeel van The Onemeeting Company gecertifiseerd als Great Place to Work! Een Great Place to Work zijn en blijven, kan alleen met de alleraardigste medewerkers. Medewerkers die intrinsiek gemotiveerd zijn om andere mensen – klanten en collega’s – blij te maken.
Wat vragen we van jou?
• Je bent bij voorkeur 3 tot 4 dagen (24-30 uur) per week beschikbaar;
• Je beschikt over minimaal een MBO diploma op het gebied van administratie;
• Je hebt enige ervaring opgedaan in administratieve functies, ervaring op vlak van facturatie is een pre;
• Je bent secuur en detailgericht, maar ook in staat om zaken in een groter perspectief te plaatsen;
• Je vindt het leuk om productie te draaien en krijgt energie van dit elke keer slimmer en efficiënter te doen;
• Je kan goed communiceren en zoekt contact op voor vragen/onduidelijkheden zodat je zeker weet dat er altijd een juiste factuur uit gaat;
• Je kan goed omgaan met planningen en deadlines.
Wat kunnen wij jou bieden?
• Een hartelijk welkom dat jou meteen thuis doet voelen;
• Een informele en goede werksfeer binnen een hecht team;
• Arbeidsvoorwaarden conform Horeca cao (bespreekbaar);
• Flexibiliteit in werktijden en gedeeltelijk thuiswerken is bespreekbaar;
• Een hartverwarmend familie/cultuurprogramma met diverse activiteiten;
• Opleidings-/ontwikkelmogelijkheden afgestemd op behoefte;
• Een gratis overnachting per jaar voor jezelf, alsmede de mogelijkheid tot kortingsvouchers voor je familie en/of vrienden;
• Collectiviteitskorting op zorgverzekeringen (we hebben collectieve regelingen met Aevitae, Menzis en Zilveren Kruis);
Kijk jij er naar uit om bij ons aan de slag te gaan?
Ja? Dan ontvangen we graag jouw sollicitatie! Deze kan je sturen naar Rianne van de Water, Manager Finance, via rianne.vandewater@onemeeting.com.
Ben je enthousiast geraakt over deze functie én Onemeeting.com, maar heb je nog vragen? Voor meer informatie kan je altijd contact opnemen met Rianne, via bovenstaand e-mailadres of via telefoonnummer 088 – 209 00 05.
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.